Febreze Osviežovač vzduchu do auta Vanilka 2ml

Kód: 02278
Novinka
Neohodnotené
Značka: Febreze
€4,15 –9 %
Febreze osviežovač vzduchu do auta vanilka 2ml
€4,15 –9 % €3,75

Osviežovač vzduchu do auta Febreze s technológiou odstraňovania zápachu nepretržite čistí vzduch vo vašom aute od nepoddajných pachov a zanecháva ľahkú sviežu vôňu až po dobu 30 dní*.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Na rozdiel od väčšiny ostatných osviežovačov vzduchu do auta osviežovač vzduchu do auta Febreze nielen prekryje pachy, ale ich aj odstráni a nezanechá nič iné ako očarujúcu sviežu vôňu vo vašom car je malá, diskrétna vonná zátka, ktorá sa ľahko pripevní na vetracie otvory vášho auta.Vďaka svojej jedinečnej technológii odstraňovania zápachu odstraňuje aj zakorenené pachy, ako sú napríklad tie z jedla, domácich zvierat, dymu a odpadkov a osviežuje vzduch vo vašom aute. Intenzitu vône môžete regulovať nastavením ovládača na boku Osviežovač vzduchu do auta Febreze je užívateľsky prívetivý, nevyžaduje žiadnu batériu ani elektrinu a poskytuje až 30 dní* sviežej vône pre vás a vašich cestujúcich.

  • Febreze s technológiou odstraňovania zápachu odstraňuje odolné pachy a zanecháva ľahkú sviežu vôňu
  • nepoddajné pachy nielen prekryje, ale aj odstráni, napr. B. Zápach z jedla, domácich zvierat, dymu alebo odpadkov vo vašom aute
  • zanecháva ľahkú sviežu vôňu
  • každý klip vydrží až 30 dní
  • možno ľahko pripevniť na vetracie otvory v aute. Nastaviteľná intenzita vône pre jemnú sviežosť
  • diskrétne a šik

Použitie:

  1. Ak chcete vôňu aktivovať, zatlačte na sponu, kým nezacvakne, a nechajte ju zacvaknúť.
  2. Pripevnite na vetracie otvory auta
  3. Regulujte intenzitu vône pomocou kolieska
  4. Po aktivácii neskladujte produkt v priehradke na rukavice ani v iných uzavretých nádobách

Zloženie:

Linalool, cis-4-terc-butylcyklohexyl acetát, tetrahydrolinalool, pentametylheptenón, tetrametylbicyklo-2-heptén-2-propionaldehyd, kumarín, limonén, alfa-izometyl ionón, trans-mentón, scentenal, 1-cyklopan-4-alexen, 1- Dimetyl-, heliotropíny, 4-(4-metyl-3-pentenyl)cyklohex-3-én-1-karbaldehyd, dihydropentametylindanón, tetrametyl acetyloktahydronaftalény, undecylenal, 2,4-dimetyl-3-cyklohexen karboxaldehyd, metyl-2-metyletyl

Upozornenie:

Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže vyvolať alergické kožné reakcie. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Vôňe do auta
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz