Weisser Riese Color Trio-Caps pracie kapsule 80ks

Kód: 110610
Tip
10 hodnotení
Značka: Weißer Riese
€20,49 €0,26 / 1 ks

Môžete sa spoľahnúť na náš Color Trio-Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil. Jedinečné zloženie zaisťuje čistú, dobre upravenú bielizeň s dlhotrvajúcou vôňou.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Weißer Riese Aromatherapy Essentials Color Detergent Trio Caps ponúkajú jedinečný a dlhotrvajúci zážitok z vône. Nielenže perú vaše oblečenie perlivo čisto, ale vďaka esenciálnym olejom ho zahalí do kvetinovo-aromatickej vône a vďaka vylepšenej receptúre vás aj rozmaznáva intenzívnym efektom sviežosti. Esenciálne oleje, ktoré sú 100% prírodné, sa starajú o textílie prirodzeným spôsobom počas procesu prania a premenia každú dávku čerstvej bielizne na luxusnú vôňu orchidey a makadamy.

  • obsahuje esenciálne oleje, ktoré sú 100% prírodné
  • intenzívny efekt sviežosti
  • ošetrujúci účinok na bielizeň
  • dlhotrvajúca vôňa
  • unikátny vzorec

Použitie:

Weißer Riese Trio-Cap vložte do zadnej časti prázdneho bubna na bielizeň, položte naň bielizeň – hotovo! Preddávkovaním zabránite predávkovaniu. Plná umývacia sila je účinná už od 20 °C. Používajte suchými rukami. Teplota prania: Všetky teploty od 20 °C do 95 °C.

Zloženie:

15-30%: neiónové povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15%: mydlo, < 5%: fosfonáty, ďalšie zložky: vonné látky, enzýmy, benzylsalicylát, kumarín, alfa-izometyl ionón.

 

ÄtzendUpozornenie:

Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Okamžite si vyzlečte kontaminovaný, nasiaknutý odev. Znečistenie pokožky umyte veľkým množstvom vody, starostlivosť o pokožku. Ochranné prostriedky potrebné len na komerčnú manipuláciu alebo veľké nádoby (nie domáce balenia). Spôsobuje vážne podráždenie očí. Držte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 1 kg
Typ Bielizne: Farebná
Výrobca: Henkel AG & Co. KGaA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz