Sil 1 fur Alles Gél 1,3 L

Kód: 519068
Neohodnotené
Značka: Sil
€3,95

 Sil 1 fur Alles Gél 1,3 L je vysoko účinný viacúčelový odstraňovač škvŕn, ktorý vám dodá pocit žiarivej čistoty. Gél na škvrny Sil 1 na všetko efektívne a šetrne odstraňuje aj zaschnuté a odolné škvrny a zaisťuje hygienicky čistú bielizeň.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

 - Sil 1 for All Stain Gel je vysoko účinný viacúčelový odstraňovač škvŕn, ktorý vám dodá pocit žiarivej čistoty a hygienickej sviežosti.
- Gél Sil 1 na všetky škvrny účinne a šetrne odstraňuje aj zaschnuté a odolné škvrny a zaisťuje hygienickú čistotu - dokonca aj v studenej vode
- Účinný odstraňovač škvŕn je vhodný na všetky biele a farebné stálofarebné textílie, dokonca aj na vlnu a hodváb
- Sil 1 for all stain gel je možné aplikovať priamo na bieliace škvrny a je vhodný aj ako doplnková úprava

použitie:

Zvyšuje účinnosť pracieho prostriedku: Na každú dávku bielizne pridajte 2 vrchnáky (cca 90 ml) do pracieho prostriedku v priehradke na prací prostriedok a ihneď spustite prací cyklus. Gél Sil 1 na všetky škvrny vložte spolu s bežným pracím prostriedkom do umývacieho priestoru vašej práčky a ihneď spustite prací cyklus.

Predúprava odolných škvŕn: Do 1 l teplej alebo vlažnej vody vložte vrchnák (cca 45 ml) Sil 1 gélu na všetky škvrny. Nechajte namočiť maximálne 20 minút a potom dôkladne opláchnite alebo vyperte v práčke ako obvykle.

Priama aplikácia/predúprava: Gél na škvrny Sil 1 für Alles naneste priamo na škvrnu. Použiť priamo na všetky umývateľné textílie? aj na vlne a hodvábe. Nechajte pôsobiť maximálne 10 minút a nenechajte zaschnúť. Potom vložte do práčky a ihneď vyperte so zvyškom bielizne.

Zloženie:

5-15%: bielidlo na báze kyslíka, < 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky. Ostatné zložky: Konzervačné látky, vonné látky, Octylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

ReizendUpozornenie:

nosiť ochranu očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Držte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Obsahuje zmes izotiazolinónu 3:1 (CIT/MIT). Môže spôsobiť alergické reakcie. Neprehĺtajte! Nemiešajte s inými bielidlami. V zriedkavých prípadoch sa môžu vyskytnúť krátkodobé reverzibilné kožné zmeny (biele škvrny). Ak máte citlivú pokožku, odporúčame nosiť domáce rukavice.

Nepoužívajte na kovové (gombíky, zipsy atď.) alebo na škvrny od hrdze. Nenechávajte prípravok zaschnúť na textíliách a nevystavujte slnečnému žiareniu.


Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 1.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz