PERSIL Univerzálny prací prášok na bielizeň 5,4 kg / 90 praní

Kód: 428405
Neohodnotené
Značka: Persil
€28,85 –11 %
persil universal praci pracok 90 prani
€28,85 –11 % €25,49
Položka bola vypredaná…

Univerzálny prací prostriedok Persil spája žiarivo čistú bielizeň s hygienickou sviežosťou pre stroj. Jedinečné zloženie s technológiou Deep Clean preniká hlboko do vlákien, aby uvoľnilo a odstránilo aj tie najodolnejšie škvrny.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Výkonný prací prášok je zároveň viac než len odstraňovač škvŕn na oblečení: účinne bojuje proti nepríjemným pachom, ktoré môžu z práčky vychádzať v dôsledku usadenín. Výrobok obsahuje 92 % biologicky odbúrateľných zložiek* a 100 % recyklovateľných papierových vlákien v obale – pre čistejší svet.

  • Hĺbkové čistenie bielizne a hygienická sviežosť práčky
  • 100 % recyklovateľný obal a 92 % biologicky odbúrateľné zložky*
  • úspora energie pri nízkych teplotách od 20 °C

Dávkovanie a použitie:

Vždy je potrebné skontrolovať pokyny na dávkovanie na obale. Návod na dávkovanie závisí od veľkosti práčky, tvrdosti vody a znečistenia bielizne.

Zloženie:

15-30%: bielidlo na báze kyslíka, 5-15%: aniónové povrchovo aktívne látky, < 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, polykarboxyláty, Ďalšie zložky: vonné látky, enzýmy, optické zjasňovače

ÄtzendUpozornenie:

Hygienické opatrenia: Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Okamžite si vyzlečte kontaminovaný, nasiaknutý odev. Znečistenie pokožky umyte veľkým množstvom vody, starostlivosť o pokožku. Ochranné prostriedky potrebné len na komerčnú manipuláciu alebo veľké nádoby (nie domáce balenia). Spôsobuje vážne podráždenie očí. Držte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu.

Dovoz: Nemecko

 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 5.8 kg
Typ Bielizne: Biela
Výrobca: Henkel AG & Co. KGaA
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz