G&G Power Gél na čistenie odtokov 1L

Kód: 51005
Neohodnotené
Značka: G&G
€3,55 –40 %
g&g power gel na cistenie odtokov 1L
€3,55 –40 % €2,10

Mimoriadne účinná receptúra ​​dokonca bez problémov rozpúšťa chĺpky a tukové bloky. Vhodný pre všetky odtoky a odtoky v kuchyni a kúpeľni.

zároveň bojuje proti baktériám a nepríjemným zápachom.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Mimoriadne účinná receptúra ​​dokonca bez problémov rozpúšťa chĺpky a tukové bloky. Vhodný pre všetky odtoky a odtoky v kuchyni a kúpeľni.

  • rýchle a spoľahlivé jednanie
  • uvoľňuje odolné blokády spôsobené vlasmi, mastnotou a mydlom
  • vhodné pre všetky typy potrubí (plastové a kovové).

Použitie:

V prípade úplného upchatia odpadového potrubia: Odstráňte všetku vodu nad odtokovým otvorom. V prípade úplného upchatia odpadového potrubia pomaly vylejte do odpadu cca 1/3 až 1/2 obsahu fľaše prípravku Nechajte cca 30 minút pôsobiť. Po 30 minútach pustite kohútik a nechajte potrubie pretiecť teplou vodou. Zvyšky prostriedku nesmú zostať okolo ústia odpadového potrubia! Nikdy nepoužívajte na WC! V rámci prevencie upchatia odpadového potrubia a vzniku nepríjemného zápachu: Raz mesačne vylejte cca 100ml prípravku do odpadového potrubia. Nechajte pôsobiť 30 minút a potom pustením kohútika spláchnite. Ústie odpadovej trubice vždy po použití dôkladne umyte.

Zloženie:

ReizendUpozornenie:

Nikdy nepoužívajte na WC

Môže byť korozívny pre kovy. Spôsobuje vážne podráždenie pokožky a vážne poškodenie očí.

Obsahuje hydroxid sodný. Spôsobuje ťažké poleptanie kyselinou. Uchovávajte uzamknuté a mimo dosahu detí. Nádobu uchovávajte v suchu a tesne uzavretú. Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Po kontakte s pokožkou okamžite umyte veľkým množstvom vody. Nikdy nepridávajte vodu. Odpad a nádoby musia byť zlikvidované bezpečným spôsobom. Vhodný ochranný odev do práce.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 1.07 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz