Frosch Granátové jablko prací prášok 1,45kg (22 praní)

Kód: 53546
Neohodnotené
Značka: Frosch
€8,15

Vráťte do bielizne viac farby. Farebný prací prášok z granátového jablka Frosch obnovuje dlhotrvajúcu intenzívnu farbu sivej bielizne. Vďaka inovatívnej bieliacej receptúre sú účinne odstránené aj odolné škvrny a nečistoty.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Vráťte do bielizne viac farby. Farebný prací prášok z granátového jablka Frosch obnovuje dlhotrvajúcu intenzívnu farbu sivej bielizne. Vďaka inovatívnej bieliacej receptúre sú účinne odstránené aj odolné škvrny a nečistoty. Silné zloženie rozvíja svoju vysokú umývaciu silu pri teplotách až 30 stupňov. Prací prostriedok tiež zanecháva sviežu vôňu granátového jablka. S jedným balením pracieho prášku vyperiete až 22 dávok. Ekologický produkt je vynikajúci na pokožke a je bez mikroplastov. Pre žiarivo čistú a snopovú bielizeň.

  • Vysoká sila prania pri 30° až 60°C
  • So sviežou vôňou granátového jablka
  • Odstraňuje odolné škvrny

Použitie:

Dávkovanie: V závislosti od tvrdosti vody a stupňa znečistenia použite primerané množstvo pracieho prostriedku a perte vždy s plným bubnom. Tvrdosť vody je možné vyžiadať vo vodárni. Tip: Perte pri najnižšej možnej teplote (30°C). Dodržiavaním pokynov na dávkovanie sa spotreba energie a vody udržiava na čo najnižšej úrovni a znižuje sa znečistenie vody. Ak máte citlivú alebo poškodenú pokožku, vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s výrobkom. Opätovne uzatvárateľná ekologická lepenka vyrobená z 85 % recyklovaného odpadového papiera, recyklovateľná

Zloženie:

15-30% zeolity, 5-15% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% mydlo, enzýmy, vône. Ďalšia zložka: extrakt z granátového jablka.

Upozornenie:

Nebezpečenstvo! Spôsobuje vážne podráždenie očí. Musí sa uchovávať mimo dosahu detí. PO POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu v schválenom zariadení na likvidáciu odpadu.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 1.58 kg
Citlivé na pokožku: sensitive
Typ Bielizne: Farebná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz