Dr. beckmann TrockenBall guľa do sušičky + aviváž 50ml

Kód: 498350
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Dr. Beckmann
€8,49 –27 %
Dr beckmann gulocky do susicky s vônou 50ml Nemckodomov sk
€8,49 –27 % €6,15

Dr. Vďaka kombinovanej technológii lamel-nub ponúka gulička do sušičky Beckmann jedinečnú a nekomplikovanú aplikáciu pre plyšovú, mäkkú a príjemnú bielizeň. Špeciálne zaoblené nopy robia bielizeň mäkšou, redukujú pokrčenie a bielizeň optimálne pripravujú na žehlenie.

 

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

  • 1 x guľa do sušičky + 1 x Dr. Beckmann vôňa na bielizeň jar
  • Mäkšia bielizeň
  • Hladšie textílie
  • Skrátený čas sušenia
  • Jedinečný zážitok z vône s vôňou jarnej bielizne

Špeciálna technológia Dr. Guľôčky sušiča Beckmann nadvihnú a oddelia jednotlivé kusy bielizne, čím skracujú dobu sušenia a šetria energiu. Okruh Dr. Vône bielizne Beckmann dodajú vašim textíliám dlhotrvajúcu sviežu vôňu. Sú vhodné na všetky textílie vrátane mikrovlákna a funkčného oblečenia. Pre individuálny zážitok z vône* a nádherne sviežu, mäkkú bielizeň, ktorá vás rozmaznáva!
*Funkčnosť garantujeme len s originálom Dr. Beckmann vôňa na bielizeň.

Použitie:

  1. Pred naplnením gule vôňou bielizne stlačte zelenú sieťovanú špongiu. Potom nalejte až polovičné množstvo (25 ml) vône na bielizeň zo vzorkovnice. Zvýšte dávkovanie pre intenzívnejší zážitok z vône. Krátko počkajte, kým sieťovaná špongia úplne neabsorbuje tekutinu.
  2. Guľu umiestnite zvisle do sušičky s vlhkou bielizňou. Ihneď spustite sušičku v požadovanom programe (nie krátky program).

Skladovanie:

Podmienky skladovania a používania
Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v suchých, chladných a dobre vetraných priestoroch. Neskladujte spolu s nekompatibilnými látkami a nie s potravinami a nápojmi.

Zloženie:

< 5 % neiónových povrchovo aktívnych látok. Benzoát sodný,
Vône, Alfa-Izometyl Ionón, Kumarín, Hexyl
Cinnamal, benzyl salicylát, geraniol.

Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Vždy dodržiavajte pokyny na starostlivosť o textílie a pokyny výrobcu zariadenia na použitie.
Obal si uschovajte pre prípadné otázky.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 0.265 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky Dr.Beckmann predstavujú vášnivého priekopníckeho ducha hľadania najefektívnejších a najkvalitnejších riešení pre každú požiadavku domácnosti. Produkty sú výsledkom desaťročí výskumu: pre vynikajúcu účinnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Všade, kde sa okolo bielizne a domácich potrieb objaví škvrna, kompetentné, profesionálne a kvalitné špeciálne čistiace prostriedky od Dr. Beckmann je dobré mať ihneť po ruke. Škvrna od červeného vína na obruse? Pripálené zvyšky tuku v rúre? Tričko so sivým oparom v práčke? Špecialisti z Dr. Beckmann opäť všetko vyrieši. Problémy s upratovaním pri praní a v domácnosti riešia cielene a udržateľne – a teda lepšie ako akýkoľvek univerzálny prípravok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz