Dr. Beckmann odstraňovač škvŕn z kobercov so štetkovým aplikátorom 650 ml

Kód: 417810
Neohodnotené
Značka: Dr. Beckmann
€6,35 –25 %
Dr beckamnn odstranovac skvrn z kobercov s aplikačnou stetkou 650ml
€6,35 –25 % €4,75

Výkonná čistiaca receptúra ​​s aktívnym kyslíkom od Dr. Štetec na škvrny na koberce Beckmann možno optimálne zapracovať pomocou štetcového aplikátora. Odstraňuje dokonca aj odolné škvrny od červeného vína alebo kávy na kobercoch bez zanechania zvyškov.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Výkonná čistiaca receptúra ​​s aktívnym kyslíkom od Dr. Štetec na škvrny na koberce Beckmann možno optimálne zapracovať pomocou štetcového aplikátora. Odstraňuje dokonca aj odolné škvrny od červeného vína alebo kávy na kobercoch bez zanechania zvyškov.Špeciálne aktívne zložky navyše trvalo eliminujú pachy spôsobené škvrnou, čo je dôležité v prípade nečistôt spôsobených domácimi zvieratami (zvratky, výkaly alebo moč), pričom zároveň zanechávajú príjemnú sviežu vôňu.

Odstraňuje aj odolné škvrny a súvisiace pachy

  • S oxy-sulfátovým zložením
  • Odstraňuje cestné nečistoty, nečistoty domácich zvierat, škvrny od červeného vína, škvrny od kávy atď. na kobercoch
  • Zanecháva príjemnú sviežu vôňu
  • Chráni farby a tkaniny
  • Dermatologicky testované

Použitie:
Pred prvým použitím otočte hlavicu kefky, prepichnite tesnenie a hlavicu kefky opäť naskrutkujte (neuťahujte príliš). Pred použitím vždy na nenápadnej ploche skontrolujte stálofarebnosť a kompatibilitu materiálu. Nevhodné pre hodváb, zamat a tkaniny citlivé na vodu. Odstráňte voľné, prekrývajúce nečistoty. Držte fľaštičku dole a jemne stlačte, aby ste namočili aplikačnú hubku. Naneste prípravok, jemne zapracujte do látky a nechajte pôsobiť 3 minúty. Produkt a zvyšky škvŕn úplne utrite vlhkou handričkou svetlej farby. V prípade potreby proces zopakujte. Po každom použití aplikátor opláchnite.

Zloženie:

<5% aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky a bielidlá na báze kyslíka. Vône, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone, Organic Alcohol

Upozornenie:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Držte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 0.81 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky Dr.Beckmann predstavujú vášnivého priekopníckeho ducha hľadania najefektívnejších a najkvalitnejších riešení pre každú požiadavku domácnosti. Produkty sú výsledkom desaťročí výskumu: pre vynikajúcu účinnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Všade, kde sa okolo bielizne a domácich potrieb objaví škvrna, kompetentné, profesionálne a kvalitné špeciálne čistiace prostriedky od Dr. Beckmann je dobré mať ihneť po ruke. Škvrna od červeného vína na obruse? Pripálené zvyšky tuku v rúre? Tričko so sivým oparom v práčke? Špecialisti z Dr. Beckmann opäť všetko vyrieši. Problémy s upratovaním pri praní a v domácnosti riešia cielene a udržateľne – a teda lepšie ako akýkoľvek univerzálny prípravok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz