Dr. Beckmann Obrúsiky na zachytávanie farieb a nečistôt ULTRA 10ks

Kód: 373321
+/-
Neohodnotené
Značka: Dr. Beckmann
€2,75

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

  • Praktické utierky na zachytávanie farieb ULTRA od Dr. Beckmann ponúka mnoho výhod:
  • Ochrana proti zafarbeniu: Rýchlo absorbujú krvácajúce farby z pracieho roztoku a okamžite ich viažu. To znamená, že všetky časti oblečenia zostávajú chránené pred zafarbením, vrátane textílií s bielym obsahom.
  • Zachovanie farby: Zabraňujú tiež tomu, aby krvácajúce farby vytvárali nad farbami textílií sivý zákal - farby zostávajú žiarivé po dlhú dobu.
  • Perte rôzne farby spolu: Farebné, tmavé a biele kusy oblečenia možno jednoducho prať spolu. To znamená triediť menej bielizne a menej bielizne vďaka plným strojom, čo šetrí čas, energiu a vodu.

Existujú časti oblečenia, pri ktorých existuje mimoriadna obava, že farby vytečú a odfarbia ostatné textílie. Patria sem predovšetkým tmavé a veľmi farebné odevy. Lak a lapač nečistôt ULTRA absorbuje farby ako nikdy predtým a spoľahlivo chráni pred zafarbením aj v týchto prípadoch. Extra hrubé špeciálne rúno má vďaka povahe utierky extrémne vysokú absorpčnú kapacitu atramentu, a preto dokáže absorbovať až 3-násobné množstvo atramentu v porovnaní s bežnými utierkami na farby a nečistoty.

Použitie:

  1. Naplňte práčku bielizňou ako obvykle. Prací prostriedok dávkujte bežným spôsobom 
  2. V závislosti od intenzity farby textílií vložte do bubna 1-2 utierky a spustite požadovaný prací program 
  3. V utierke je prebytočná farba. Utierku po vypraní vyhoďte do domového odpadu.

Upozornenie:

Dbajte na štítky starostlivosti o textílie. Novú farebnú bielizeň perte niekoľkokrát oddelene. Pre silne krvácajúce, tmavé, farebne intenzívne textílie: Dr. Použite farbu a lapač nečistôt Beckmann ULTRA. Dodržujte, prosím, návod na použitie od výrobcu zariadenia. Tip: Utierky môžete vložiť do vreciek na bielizeň. Nevhodné na starostlivosť o telo.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 0.07 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky Dr.Beckmann predstavujú vášnivého priekopníckeho ducha hľadania najefektívnejších a najkvalitnejších riešení pre každú požiadavku domácnosti. Produkty sú výsledkom desaťročí výskumu: pre vynikajúcu účinnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Všade, kde sa okolo bielizne a domácich potrieb objaví škvrna, kompetentné, profesionálne a kvalitné špeciálne čistiace prostriedky od Dr. Beckmann je dobré mať ihneť po ruke. Škvrna od červeného vína na obruse? Pripálené zvyšky tuku v rúre? Tričko so sivým oparom v práčke? Špecialisti z Dr. Beckmann opäť všetko vyrieši. Problémy s upratovaním pri praní a v domácnosti riešia cielene a udržateľne – a teda lepšie ako akýkoľvek univerzálny prípravok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz