Dr. beckmann Farebná sviežosť - odstraňovač škvŕn 400g

Kód: 830776
+/-
Neohodnotené
Značka: Dr. Beckmann
€3,99

Stain Salt Color Freshness účinne bojuje s viac ako 100 rôznymi škvrnami a zabraňuje šednutiu a dokonca aj miernemu zafarbeniu. Farebné oblečenie a textílie opäť vyzerajú ako nové.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

  • Bojuje s viac ako 100 rôznymi škvrnami až po vlákna pre hygienickú čistotu
  • Zabraňuje šediveniu a odstraňuje mierne sfarbenie
    O 30 % lepšie odstraňovanie škvŕn (porovnanie pracieho cyklu s pracím prostriedkom pri 40 °C; 1 x s a 1 x bez 50 g odstraňovača škvŕn sviežosť farby)
  • Odstraňuje farebné, vybieliteľné škvrny (napr. od kávy, čaju, červeného vína, ovocia), ako aj mastné a olejové škvrny, špinu na manžetách a golieri a pot
  • Recyklovateľné a znovu uzatvárateľné vrecko, o 70 % menej plastov ako produkty v plastových nádobách s porovnateľným počtom praní
  • Vegánsky a dermatologicky VEĽMI DOBRE testované
  • Pôsobí už od 20°C

Nevhodné:
- Hodvábna vlna

Dávkovanie:

Pridajte 1 vrchovatú odmerku (50 g) do pracieho prostriedku v priehradke na prací prostriedok; na odolné škvrny použite 2 zarovnané odmerné lyžice (75 g).

Skladovanie:

Podmienky skladovania a používania Vždy uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie:

5 - <15% bielidlo na báze kyslíka, enzýmy.
ÄtzendUpozornenie:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Držte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Obsahuje izoeugenol. Môže spôsobiť alergické reakcie.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 0.43 kg
Typ Bielizne: Farebná
Výrobca: delta pronatura Dr.Krauss & Dr.Beckmann KG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky Dr.Beckmann predstavujú vášnivého priekopníckeho ducha hľadania najefektívnejších a najkvalitnejších riešení pre každú požiadavku domácnosti. Produkty sú výsledkom desaťročí výskumu: pre vynikajúcu účinnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Všade, kde sa okolo bielizne a domácich potrieb objaví škvrna, kompetentné, profesionálne a kvalitné špeciálne čistiace prostriedky od Dr. Beckmann je dobré mať ihneť po ruke. Škvrna od červeného vína na obruse? Pripálené zvyšky tuku v rúre? Tričko so sivým oparom v práčke? Špecialisti z Dr. Beckmann opäť všetko vyrieši. Problémy s upratovaním pri praní a v domácnosti riešia cielene a udržateľne – a teda lepšie ako akýkoľvek univerzálny prípravok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz