Dr. beckmann Čistiaci prostriedok na hygienu práčok 250g

Kód: 1622
Neohodnotené
Značka: Dr. Beckmann
€4,25

Najmä v dôsledku častého prania pri nízkych teplotách sa v práčke môžu tvoriť zvyšky spôsobujúce zápach a nepríjemný zápach. Vlhkosť v bubne prania tiež podporuje rozvoj mikroorganizmov, ktoré nie je možné úplne eliminovať pri nízkych teplotách.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Dr Beckmann hygienický čistič práčok s aktívnym uhlím čistí do hĺbky a spoľahlivo odstraňuje 99,9 % baktérií a plesní vo vašej práčke. Vďaka špeciálnemu zloženiu hygienickej sviežosti sú tiež úplne odstránené nepríjemné pachy.

  • Odstraňuje nepríjemné pachy
  • Odstraňuje 99,9% baktérií a plesní
  • Čistí vnútro stroja
  • Pre hygienickú čistotu
  • Čistá práčka na čerstvú bielizeň

Použitie:

  1. Nasypte celý obsah balenia priamo do pracieho bubna
  2. Spustite hlavný prací cyklus (najmenej 60 °C) bez predpierania, bez pracieho prostriedku a bez bielizne
  3. Po vyčistení je možné stroj ihneď znova použiť

Skladovanie:

Podmienky skladovania a používania
Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v suchých, chladných a dobre vetraných priestoroch. Neskladujte spolu s nekompatibilnými látkami a nie s potravinami a nápojmi.

Zloženie:

15-30% kyslíkové bielidlo, menej ako 5% zeolity, vonné látky, hexyl cinnamal, limonén

Upozornenie:

Biocídne výrobky používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte. Biocíd č.: N-63060

ÄtzendNEBEZPEČENSTVO
Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Držte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte štítok. Zabráňte vdychovaniu prachu. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 0.265 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky Dr.Beckmann predstavujú vášnivého priekopníckeho ducha hľadania najefektívnejších a najkvalitnejších riešení pre každú požiadavku domácnosti. Produkty sú výsledkom desaťročí výskumu: pre vynikajúcu účinnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Všade, kde sa okolo bielizne a domácich potrieb objaví škvrna, kompetentné, profesionálne a kvalitné špeciálne čistiace prostriedky od Dr. Beckmann je dobré mať ihneť po ruke. Škvrna od červeného vína na obruse? Pripálené zvyšky tuku v rúre? Tričko so sivým oparom v práčke? Špecialisti z Dr. Beckmann opäť všetko vyrieši. Problémy s upratovaním pri praní a v domácnosti riešia cielene a udržateľne – a teda lepšie ako akýkoľvek univerzálny prípravok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz