Dr. beckmann prací prostriedok Magic Leaves Universal 25 praní

Kód: 812013
Neohodnotené
Značka: Dr. Beckmann
€4,95

Listy ako prací prostriedok. teraz uľahčujú pranie ako kedykoľvek predtým! Jeden list zaisťuje žiarivú čistotu a je vhodný na biele aj farebné prádlo. Úplne sa rozpustí aj pri studených a krátkych umývacích cykloch. Vďaka komprimovanému formátu sa Magic Leaves ľahko prepravujú, zaberajú málo miesta pri skladovaní a vytvárajú menej odpadu z obalov. Takto sa nám spoločne darí minimalizovať našu ekologickú stopu.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

 Jeden list zaisťuje žiarivú čistotu a je vhodný na biele aj farebné prádlo. Úplne sa rozpustí aj pri studených a krátkych umývacích cykloch. Vďaka komprimovanému formátu sa Magic Leaves ľahko prepravujú, zaberajú málo miesta pri skladovaní a vytvárajú menej odpadu z obalov. Takto sa nám spoločne darí minimalizovať našu ekologickú stopu.

  • rozpustné vo vode
  • klimaticky neutrálny
  • ľahké dávkovanie
  • účinný pri 20-60 °C
  • bez mikroplastov
  • menej obalov

Použitie:

V práčke: 1. Vložte "LIST" priamo do prázdneho bubna prania. 2. Pridajte až 4,5 kg bielizne a spustite požadovaný prací program.

*Dotýkajte sa iba suchými rukami. List vložte do prázdneho bubna ako prvý a nepreťažujte ho. Nepoužívajte v oplachovacej komore ani v sušičke. Dodržiavajte pokyny na ošetrovanie textílií. Na silne znečistenú bielizeň alebo odolné škvrny použite vhodný odstraňovač škvŕn. Ak si nie ste istí stálosťou farby bielizne, perte ju oddelene. Nevhodné na vlnu alebo hodváb.

Zloženie:

> 30 % aniónových povrchovo aktívnych látok. Vône, KUMARÍN, BENZYL SALICYLÁT, HEXYL CINNAMAL.

ÄtzendUpozornenie:

Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom. Držte mimo dosahu detí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM, lekár. Zneškodnite obsah/nádobu na zbernom mieste pre nebezpečný alebo špeciálny odpad v súlade s miestnymi, regionálnymi, národnými a/alebo medzinárodnými predpismi. Obsahuje laurylsulfát sodný; Kyselina sulfónová, C14-16 alkánhydroxy a C14-16 alkén, sodné soli. Obsahuje DELTA DAMASCONE. Môže spôsobiť alergické reakcie.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 0.15 kg
Typ Bielizne: Farebná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky Dr.Beckmann predstavujú vášnivého priekopníckeho ducha hľadania najefektívnejších a najkvalitnejších riešení pre každú požiadavku domácnosti. Produkty sú výsledkom desaťročí výskumu: pre vynikajúcu účinnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Všade, kde sa okolo bielizne a domácich potrieb objaví škvrna, kompetentné, profesionálne a kvalitné špeciálne čistiace prostriedky od Dr. Beckmann je dobré mať ihneť po ruke. Škvrna od červeného vína na obruse? Pripálené zvyšky tuku v rúre? Tričko so sivým oparom v práčke? Špecialisti z Dr. Beckmann opäť všetko vyrieši. Problémy s upratovaním pri praní a v domácnosti riešia cielene a udržateľne – a teda lepšie ako akýkoľvek univerzálny prípravok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz