Coral Optimal Color pracíe kapsule (45 praní)

Kód: 433130
Tip
Neohodnotené
Značka: Coral
€16,75 –13 %
Colra optimal color all in one kapsile 45 prani
€16,75 –13 % €14,49

Kapsule Coral All in 1 Optimal Color sú našimi odborníkmi na farebnú bielizeň a zaisťujú jemné čistenie a žiarivé farby. Optimalizované a koncentrovanejšie zloženie All in 1 Caps zaisťuje čisté farby a zároveň chráni vlákna vašich obľúbených farebných predmetov.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Kapsule Coral Allin1 Caps nechajú oblečenie žiariť pestrými farbami už od teploty prania 30 °C a so svojimi modernizovanými vôňami zaistia ešte lepšiu, dlhotrvajúcu sviežosť. Koncentrované zložky Coral Allin1 Caps sú optimálne vopred dávkované a ponúkajú skvelý výsledok umývania.

Praktická krabička, v ktorej sa šiltovky Coral Allin1 Caps nachádzajú, zaručuje deťom bezpečné uloženie a je tak vždy po ruke. Okrem toho je 100% recyklovateľný v EÚ bez označenia. 

Dávkovanie:

Na použitie odporúčame 1 prací prostriedok Optimal Color Cap na bežne znečistenú bielizeň (3 až 5 kg) a mäkkú až stredne tvrdú vodu a prací prostriedok 2 Caps na veľmi znečistenú bielizeň, tvrdú vodu alebo náplň 6 až 8 kg.

Zloženie:

15-30%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky. Menej ako 5%: Enzýmy, Vône, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Optické zjasňovače, Benzyl Salicylát, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Obsahuje Tetrametyl acetyloktahydronaftalény, Pentametylheptenón, Subtilizín, RUŽOVÝ KETÓN-3. Môže spôsobiť alergické reakcie.

Skladovanie:

Uzávery čistiaceho prostriedku uchovávajte mimo dosahu detí. Krabicu vždy pevne uzavrite a uložte do uzamknutej skrinky.

ÄtzendUpozornenie:

Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom. Držte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/…. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak dôjde k podráždeniu pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Nádoby likvidujte len vtedy, keď sú úplne prázdne na zber recyklovateľných materiálov.

Obsahuje Tetrametyl acetyloktahydronaftalény, Pentametylheptenón, Subtilizín, RUŽOVÝ KETÓN-3. Môže spôsobiť alergické reakcie.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 1.06 kg
Typ Bielizne: Farebná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz