Bref Sila proti tuku a spáleniu 750ml

Kód: 979692
Tip
Neohodnotené
Značka: Bref
€4,35 –32 %
Bref Sila proti tuku a spáleniu 750ml
€4,35 –32 % €2,95

Bref Power proti mastnote & pripáleniu má silný a okamžitý účinok na všetky druhy mastných nečistôt v celom dome. Inovatívna receptúra ​​znižuje priľnavosť mastných škvŕn, vďaka čomu sa rýchlejšie a ľahšie odstraňujú.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Bref Power proti mastnote & pripáleniu má silný a okamžitý účinok na všetky druhy mastných nečistôt v celom dome. Inovatívna receptúra ​​znižuje priľnavosť mastných škvŕn, vďaka čomu sa rýchlejšie a ľahšie odstraňujú. Navyše, 2-fázová vôňa poskytuje silnú vôňu pri nastriekaní a príjemnú sviežu vôňu po vyčistení.

  • 100% aktívny proti tuku
  • Silová receptúra ​​s okamžitým účinkom


Použitie:

  1. Posuňte sitko pri otvore fľaše a vyberte si z dvoch čistiacich funkcií: penová funkcia (sito zatvorené) alebo funkcia spreja (sito otvorené).
  2. Naneste Bref Power na čistený povrch a nechajte pôsobiť maximálne 5 minút, potom opláchnite alebo utrite vlhkou handričkou a utrite dosucha. Vyhnite sa dlhým časom pôsobenia na kuchynskom nábytku. Na leštené povrchy a elektrické zariadenia nastriekajte čistiaci prostriedok na vlhkú handričku. V prípade citlivých povrchov najskôr otestujte kompatibilitu na nenápadnej ploche. Obal zlikvidujte až vtedy, keď je úplne prázdny.

Zloženie:

<5%: neiónové povrchovo aktívne látky, fosfonáty. Ďalšie zložky: vonné látky.

Upozornenie:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže byť korozívny pre kovy. Držte mimo dosahu detí. nosiť ochranu očí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Zabráňte vdýchnutiu aerosólu. Používajte iba vonku alebo v dobre vetranom priestore.

*Dôležité pokyny Nepoužívajte na: olejované a voskované drevené povrchy (najmä dub) v domácnosti, lakované povrchy všetkých druhov, hliník, linoleum, okuliare/prilby, citlivé farebné textílie ako vlna, hodváb alebo koža.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o domácnosť
Hmotnosť: 0.83 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz