Pril XXL "Čistá sviežosť" na umyvanie riadu 1,2L

Kód: 393099
Neohodnotené
Značka: Pril
€4,45 –22 %
Pril XXL gél na umyvanie riadupire frische 1,2L
€4,45 –22 % €3,45

Vďaka osvedčenému zloženiu je prostriedok na umývanie riadu Pril obzvlášť účinný a odstraňuje nielen mastnotu a zvyšky škrobu, ale aj pripálené zvyšky bez zdĺhavého drhnutia.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

  • Učinný aj pri studenej vode
  • účinný proti tuku a škrobu
  • pre žiarivo čistý riad

Použitie:

Bežné dávkovanie 5 ml (cca 1 1/2 čajovej lyžičky) na 5 litrov vody. V prípade potreby zaschnuté škrobové škvrny a pripáleniny na niekoľko minút namočte v dávke 5 ml na 1 liter vody.

Zloženie:

5-15%: aniónové povrchovo aktívne látky, <5%: amfotérne povrchovo aktívne látky. Ďalšie zložky: vonné látky (Limonene), konzervačné látky (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), enzýmy.

Upozornenie:

Obsahuje: 2-Metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže vyvolať alergické kožné reakcie. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo identifikačný štítok. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s národnými predpismi.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné umývanie
Hmotnosť: 1.28 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz