Spee Sensitive 4v1 prací gél 990ml - 22 praní

Kód: 578914
Novinka
Neohodnotené
Značka: Spee
€7,45

Univerzálny prací prostriedok 4 + 1 citlivý na rýchlosť v sebe spája štyri silné výhody v jednom produkte: čistotu, žiarivosť, sviežosť a udržateľnosť. Vďaka technológii čistenia Spee dáva tekutý prací prostriedok žiarivosť a dlhotrvajúcu sviežosť! Spee 4 + 1 spoľahlivo čistí a odstraňuje škvrny z oblečenia aj pri nízkych teplotách od 20° C.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Receptúra ​​je obzvlášť šetrná k pokožke a alergikom*, čo bolo dermatologicky testované a potvrdené. Obal je zároveň 100% recyklovateľný** a receptúra ​​obsahuje 90% biologicky odbúrateľných zložiek***.

  • Vzorec pre čistotu, žiarivosť, sviežosť a udržateľnosť
  • zlepšená umývacia sila
  • dermatologicky testované, potvrdené a certifikované ECARF*
  • dlhotrvajúca sviežosť
  • účinný pri všetkých pracích cykloch od 20° do 95°C
  • spoľahlivé odstránenie škvŕn aj pri nízkych teplotách
  • chráni svetlú a bielu bielizeň
  • Zloženie obsahuje 90 % biologicky odbúrateľných zložiek***

Použitie:

Všestranný prací prostriedok je vhodný na pranie pri teplotách od 20 °C do 95 °C. Vďaka silnému zloženiu je možné dosiahnuť dobré výsledky prania už pri 20 stupňoch. Návod na dávkovanie závisí od veľkosti práčky, tvrdosti vody a stupňa znečistenia bielizne. ( od 35ml )

Zloženie:

5-15%: aniónové povrchovo aktívne látky, <lt/> 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, fosfonáty, ďalšie zložky: konzervačné látky, vonné látky, enzýmy, benzizotiazolinón

ÄtzendUpozornenie:

Hygienické opatrenia: Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Okamžite si vyzlečte kontaminovaný, nasiaknutý odev. Znečistenie pokožky umyte veľkým množstvom vody, starostlivosť o pokožku. Ochranné prostriedky potrebné len na komerčnú manipuláciu alebo veľké nádoby (nie domáce balenia) Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich jemne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo identifikačný štítok.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie gély
Hmotnosť: 1.07 kg
Citlivé na pokožku: sensitive
Výrobca: Henkel AG & Co. KGaA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz