Perwoll gél na farebné 1,375L (25praní)

Kód: 393486
Neohodnotené
Značka: Perwoll
€7,25 –18 %
Perwoll color gél 25 praní
€7,25 –18 % €5,89

Perwoll Renew Color je vhodný na použitie na širokú škálu tkanín, vrátane jemných. Prací prostriedok nie je dobrý len na oblečenie, ale je aj šetrný k planéte

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Perwoll Renew Color – ideálna starostlivosť o vaše obľúbené farebné oblečenie! Gélový prací prostriedok zaisťuje nielen jemnú čistotu, ale aj oživuje farby a obnovuje vlákna pre intenzívne žiarivé farby a obzvlášť hladký pocit - pre oblečenie, ktoré je na dotyk a vyzerá ako nové.Jemný prací prostriedok je možné použiť pri nízkych a vysokých teplotách vody, štandardných a špeciálnych pracích programoch a na ručné pranie.

  • pre všetky farby
  • oživuje farby
  • obnovuje vlákna
  • jemne čistí
  • 90% prírodných zložiek

Použitie:

Nie je potrebný žiadny ďalší zmäkčovač vody. Čistiaci prostriedok na farebné a jemné prádlo. Dodržujte prosím pokyny na údržbu uvedené na textíliách.

Zloženie:

5-15%: aniónové povrchovo aktívne látky, <5%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo. Ostatné zložky: Vône (Citronellol, Hexyl cinnamal), Konzervačné látky (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), Enzýmy. Obsahuje: 2-Metyl-2H-izotiazol-3-ón.

ÄtzendUpozornenie:

Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s národnými predpismi.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie gély
Hmotnosť: 1.567 kg
Typ Bielizne: Farebná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz