Persil Complete Clean Power Gél 4,5 l (100 praní)

Kód: 5173
Neohodnotené
Značka: Persil
€28,85
Položka bola vypredaná…

Univerzálny prací prostriedok Persil spája žiarivo čistú bielizeň s hygienickou sviežosťou pre stroj. Jedinečné zloženie s technológiou Deep Clean preniká hlboko do vlákien, aby uvoľnilo a odstránilo aj tie najodolnejšie škvrny

 

  •  

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Univerzálny prací prostriedok Persil spája žiarivo čistú bielizeň s hygienickou sviežosťou pre stroj. Jedinečné zloženie s technológiou Deep Clean preniká hlboko do vlákien, aby uvoľnilo a odstránilo aj tie najodolnejšie škvrny. Výkonný tekutý prací prostriedok je zároveň viac než len odstraňovač škvŕn na oblečení: účinne bojuje proti nepríjemným pachom, ktoré môžu z práčky vychádzať v dôsledku usadenín.

  • Hĺbkové čistenie bielizne a hygienická sviežosť práčky
  • preniká hlboko do vlákien a bojuje proti škvrnám
  • 100% recyklovateľné telo fľaše a 92% biologicky odbúrateľné zložky*
  • úspora energie pri nízkych teplotách od 20 °C

Použitie:

Vždy skontrolujte dávkovanie uvedené na obale. Návod na dávkovanie závisí od veľkosti práčky, tvrdosti vody a znečistenia bielizne. Pri strednom znečistení použite polovičný uzáver tekutého pracieho prostriedku, pri silnom znečistení použite plný uzáver.

Zloženie:

15-30%: aniónové povrchovo aktívne látky,5-15%: neiónové povrchovo aktívne látky, 5%: mydlo,Ďalšie zložky: vône,enzýmy,optické zjasňovače,citronellol,limonén
ÄtzendUpozornenie:

Hygienické opatrenia: Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Okamžite si vyzlečte kontaminovaný, nasiaknutý odev. Znečistenie pokožky umyte veľkým množstvom vody, starostlivosť o pokožku. Ochranné prostriedky potrebné len na komerčnú manipuláciu alebo veľké nádoby (nie domáce balenia). Spôsobuje vážne podráždenie očí. Držte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu.

Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie gély
Hmotnosť: 4.85 kg
Typ Bielizne: Biela
Výrobca: Henkel AG & Co. KGaA
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz