Dr. beckmann diabol na odstranenie ovocia a nápojov 50g

Kód: 532168
Neohodnotené
Značka: Dr. Beckmann
€2,45

Dr Beckmann Diabol funguje na báze receptúry s aktívnym kyslíkom, ktorá bieli a odstraňuje tak škvrnu šetrným spôsobom k farbe a tkanine. Škvrny od kávy, červeného vína a mnoho ďalších škvŕn sú účinne odstránené bez poškodenia textilu

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Dr Beckmann Diabol funguje na báze receptúry s aktívnym kyslíkom, ktorá bieli a odstraňuje tak škvrnu šetrným spôsobom k farbe a tkanine. Škvrny od kávy, červeného vína a mnoho ďalších škvŕn sú účinne odstránené bez poškodenia textilu

použitie:

  • Škvrnu navlhčite vodou, posypte dostatočným množstvom prášku, znova navlhčite, po cca 60 minútach prášok odstráňte, textil vyperte ako obvykle.

  • Pre obzvlášť odolné škvrny: nechajte prášok pôsobiť dlhšie, škvrnu medzitým navlhčite, odstráňte prášok a vyperte textíliu ako obvykle.
    V prípade textílií, ktoré sa nedajú prať: po uplynutí doby pôsobenia prášok odstráňte, škvrnu úplne utrite vlhkou handričkou

  • Namáčanie: Celý prášok rozpustite v 7 litroch teplej vody, namočte celý textil na niekoľko hodín, potom dôkladne opláchnite alebo vyperte ako obvykle

Zloženie:

5-15% bielidlo na báze kyslíka

ReizendUpozornenie:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Držte mimo dosahu detí.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.


Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Čistič škvrn
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky Dr.Beckmann predstavujú vášnivého priekopníckeho ducha hľadania najefektívnejších a najkvalitnejších riešení pre každú požiadavku domácnosti. Produkty sú výsledkom desaťročí výskumu: pre vynikajúcu účinnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Všade, kde sa okolo bielizne a domácich potrieb objaví škvrna, kompetentné, profesionálne a kvalitné špeciálne čistiace prostriedky od Dr. Beckmann je dobré mať ihneť po ruke. Škvrna od červeného vína na obruse? Pripálené zvyšky tuku v rúre? Tričko so sivým oparom v práčke? Špecialisti z Dr. Beckmann opäť všetko vyrieši. Problémy s upratovaním pri praní a v domácnosti riešia cielene a udržateľne – a teda lepšie ako akýkoľvek univerzálny prípravok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz