Dr. beckmann diabol na odstranenie Krvi a bielkovinových lákok 50ml

Kód: 388121
Neohodnotené
Značka: Dr. Beckmann
€2,45
Položka bola vypredaná…

Beckmann Fleckenteufel Blood & Protein obsahuje aktívne zloženie na viazanie škvŕn na enzymatickej báze. Enzýmy, ktoré obsahuje, sú vysoko účinné proteíny (nazývané aj proteíny) a fungujú na princípe kľúča. To znamená, že štruktúra škvrny a odstraňovača škvŕn sa musia presne zhodovať.

Detailné informácie

Doprava
Doprava Zadarmo
pri nákupe nad 90€
Kvalita
Dovoz priamo z Nemecka
Garancia vysokej kvality
linka
Zákaznícka linka
Po - Pia 8:00-15:30

Podrobný popis

O produkťe:

Použitý enzým iba reaguje s proteínmi obsiahnutými v škvrne a rozkladá ich molekuly s dlhým reťazcom na malé zložky.

Pri čistení textílií niektoré enzýmy podporujú rozklad organických nečistôt (krvné škvrny, škvrny od spermií alebo vajec atď.). Proces trvá trochu času a v závislosti od toho, ako dlho necháte prípravok na škvrny pôsobiť, sa rozbijú aj zaschnuté a nepoddajné škvrny od krvi, vajec alebo ľadu. Škvrnu potom z látky ľahko odstránite praním alebo vtieraním.

použitie:

Škvrnu dobre navlhčite kvapalinou Fleckenteufel.
Nechajte pôsobiť 5-10 minút.
Textil perte ako obvykle.

Zloženie:

Menej ako 5% aniónových a neiónových povrchovo aktívnych látok. Enzýmy (Proteáza), Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone.

ReizendUpozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ón, 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže spôsobiť alergické reakcie.


Dovoz: Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Čistič škvrn
Hmotnosť: 0.06 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky Dr.Beckmann predstavujú vášnivého priekopníckeho ducha hľadania najefektívnejších a najkvalitnejších riešení pre každú požiadavku domácnosti. Produkty sú výsledkom desaťročí výskumu: pre vynikajúcu účinnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Všade, kde sa okolo bielizne a domácich potrieb objaví škvrna, kompetentné, profesionálne a kvalitné špeciálne čistiace prostriedky od Dr. Beckmann je dobré mať ihneť po ruke. Škvrna od červeného vína na obruse? Pripálené zvyšky tuku v rúre? Tričko so sivým oparom v práčke? Špecialisti z Dr. Beckmann opäť všetko vyrieši. Problémy s upratovaním pri praní a v domácnosti riešia cielene a udržateľne – a teda lepšie ako akýkoľvek univerzálny prípravok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz